CINEMA RAW LIGHT

Išplėstiniai profesionalaus įrašymo formatai ir įrankiai

Rinkitės iš plataus įrašymo formatų diapazono, įskaitant „Cinema RAW Light“ galimybes ir XF-AVC bei MP4. Fiksuokite naudodamiesi plačiu dinaminiu diapazonu su „Canon Log 3“, PQ ir HLG įrašymu, ir pasitelkę profesionalius įrankius, pavyzdžiui, kreivės formos monitoriumi ir netikromis spalvomis.

Išplėstiniai profesionalaus įrašymo formatai ir įrankiai

EOS R5 C

Universalūs vidiniai filmavimo formatai

EOS R5 C turi 12 bitų vidinio RAW vaizdo įrašymo funkciją naudojant „Cinema RAW Light“, iki 2,6 Gb/s. EOS R5 C turi tris „Cinema RAW Light“ parinktis, LT (supaprastinta), ST (standartinė) ir HQ (aukštos kokybės), tad galima lanksčiau dirbti prisitaikant prie jūsų kuriamos medžiagos.

Taip pat yra daugybė papildomų profesionalaus įrašymo parinkčių, įskaitant 4:2:2 10 bitų formatus, pvz., „Canon“ patikimas XF-AVC „ALL-I“ arba „Long GOP“ iki 810 Mb/s, HEVC MP4 iki 540 Mb/s ir 4:2:0 8 bitų H.264 MP4 iki 150 Mb/s.

Be to, yra galimybės apkirpti jutiklį nuo 8K viso kadro iki 5,9K „Super 35mm“ ir 3K „Super 16mm“ formatų, naudojant suderinamus optinius objektyvus ir mažesnę duomenų perdavimo spartą.

EOS R5 C

Išskirtinis dinaminis diapazonas

EOS R5 C esančiais PQ ir HLG vidinio įrašymo formatais, taip pat „Canon Log 3“, galima naudotis siekiant išskirtinio dinaminio diapazono, išsaugant tikslumą šešėliuose ir šviesiose vietose. Ir PQ, ir HLG pateikia turinį HDR parengtais formatais, tinkamais filmams ir televizijai, BT.2020 spalvų erdvėje, o „Canon Log 3“ suteikia kūrybinio lankstumo vertinant redaguojamą medžiagą.

EOS R5 C

Dvigubos medijos kortelės ir vienalaikis įrašymas

Dvigubos medijos kortelės lizdai (1x „CFexpress“ B tipas / 1x UHS-II SD) sudaro modernias vienalaikio įrašymo galimybes – į kiekvieną kortelę galima įrašyti skirtingų formatų, skyros ir gylio bitais medžiagą, siekiant palaikyti įvairius profesionalius darbo srautus. Taip pat yra tradicinės 4:2:0 8 bitų tarpinės ir pakaitinės dvigubo lizdo įrašymo galimybės.

EOS R5 C

Išorinis 8K RAW įrašymas per HDMI

EOS R5 C gali išvesti RAW per HDMI į suderinamus „Atomos“ įrašymo įrenginius, kaip antai „NINJA V+“ 10 bitų 8K „ProRes RAW“ įrašymui iki 30 k./s. XF-AVC tarpinius formatus taip pat galima tuo pat metu įrašyti į SD kortelę, kad vėliau galėtumėte veiksmingai redaguoti.

EOS R5 C

Profesionalūs filmavimo įrankiai

EOS R5 C turi platų profesionalių filmavimo įrankių diapazoną, pvz., „Waveform“ monitorių skirtą analizuoti vaizdo ryškumui iš kairės į dešinę, ir netikrų spalvų įrankį, skirtą vizualiai pateikti išlaikymą pagal spalvų skalę. Papildomos funkcijos – 24p DCI įrašymas, 180 laipsnių užrakto kampas, „Look File“ palaikymas norint įkelti 3D LUT, ir laiko kodo įvestis ir išvestis.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.