HIBRIDINIAI APARATAI

Neįtikėtinos 45 megapikselių nuotraukos iki 20 k./s

45 megapikselių viso kadro CMOS jutikliu, pasinaudojant plačiu dinaminiu diapazonu ir ypač didele sparta iki 20 k./s ir net ISO 51 200 jautrumu, užfiksuojamas neįtikėtinai aiškus vaizdas, kuriame nedaug triukšmo. Automatinis ekspozicijos kadravimas suteikia nuoseklaus išlaikymo galimybę, o intervalo laikmatis atveria kūrybines laiko slinkties galimybes.

Neįtikėtinos 45 megapikselių nuotraukos iki 20 k./s

Perjungti į neįtikėtinai didelės skyros vaizdus

Veikdami kartu EOS R5 C viso kadro jutiklis ir DIGIC X procesorius sukuria aukštos kokybės 45 megapikselių vaizdus, iki 20 k./s naudojant elektroninį užraktą, arba 12 k./s naudojant mechaninį užraktą. EOS R5 C nuotraukų režime taip pat įdiegta garsi „Canon Dual Pixel CMOS AF II“ technologija ir organinių šiltų spalvų technologija, be to, EOS R5 C pasiekia net ISO 52 000 jautrumo lygį, tad puikiai tinka profesionaliai fotografijai.

Profesionalų lygmens vaizdo formatai

EOS R5 C pasižymi tokia pat architektūra, kaip EOS R sistema, ir gali fiksuoti vaizdus įvairiais profesionaliais failų formatais, įskaitant RAW, C-RAW ir JPEG. 10 bitų HEIF vaizdus taip pat galima užfiksuoti pasinaudojant didesniu dinaminiu diapazonu ir spalvų atkūrimu, nes jame naudojama PQ HDR gama ir BT.2020 spalvų erdvė.

Laiko slinkties fotografija

Intervalų laikmačio funkciją EOS R5 C galima nustatyti taip, kad užfiksuotų tam tikrą skaičių vaizdų per nustatytą laiką. Ši funkcija puikiai tinka kuriant profesionalias laiko slinkties sekas. Be to, pritaikomus vaizdų režimus, kaip antai diafragmos ir užrakto prioriteto arba automatinio ISO, taip pat galima nustatyti užtikrinant, kad galėtumėte laisvai kūrybiškai valdyti juos kurdami kvapą gniaužiančius laiko slinkties vaizdus.

Jus taip pat gali dominti

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.