MAŽA KINO KAMERA

Kompaktiškas ir lengvas dizainas su aktyviu aušinimu

EOS R5 C yra kompaktiškiausia ir lengviausia „Canon Cinema EOS“ kamera, turinti OLED vaizdo ieškiklį, ryškų sukiojamąjį LCD ekraną ir 13 naudotojo priskiriamų mygtukų. Naujas aktyvaus aušinimo ventiliatorius padeda įrašinėti ilgai, o patvarus magnio lydinio korpusas užtikrina profesionalų patvarumą.

Kompaktiškas ir lengvas dizainas su aktyviu aušinimu

EOS R5 C

Vidinė aušinimo sistema ilgai įrašinėjant

EOS R5 C turi aktyvią aušinimo sistemą, veiksmingai išsklaidančią karštį pagrindiniame korpuse, todėl galima ilgai įrašinėti 8K skyros medžiagą iki 60P. Parinktys „Always On“ (visada įjungta) ir „Automatic Fan Modes“ (automatiniai ventiliatoriaus režimai) kuo labiau sumažina galimą ventiliatoriaus triukšmą įrašant.

EOS R5 C

Intuityvi konstrukcija su jutikliniu LCD ir 13 priskiriamų mygtukų

EOS R5 C turi 0,5 colio didelės skyros OLED vaizdo ieškiklį, padedantį tiksliai išanalizuoti vaizdą, taškinės matricos ekraną, kuriame galima greitai patikrinti fotoaparato parametrus ar režimus, ir ryškų sukiojamąjį 3,2 colio LCD monitorių, kad būtų galima lengvai žiūrėti įvairiais kampais ir dieną, ir naktį.

Ypač kompaktiškame EOS R5 C korpuse – platus 13 priskiriamų mygtukų asortimentas ir trys skaitmeniniai ratukai. Šias funkcijas galima programuoti per naują vartotojo sąsają, kad greitai prieisite prie savo mėgstamų vaizdo įrašų ir nuotraukų funkcijų, pvz., „Waveform Monitor“, automatinio fokusavimo ir didelio kadrų dažnio.

EOS R5 C

Kompaktiškas, tvirtas ir lengvas

Sveriantis tik 680 gramų EOS R5 C yra kompaktiškiausias ir lengviausias „Canon Cinema EOS“ fotoaparatas, pasižymintis tokia pačia puikia korpuso kokybe ir suderinamomis ergonomiškomis funkcijomis kaip ir EOS R5.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.