CANON RF APSODAS

Galima naudoti įvairius objektyvus, montuojamus ant RF apsodo

Turintis RF apsodą fotoaparatas EOS R5 C yra suderinamas su įvairiais RF objektyvais, taip pat su EF arba „Cinema“ objektyvais, pasinaudojant EF-EOS R apsodo adapteriais. 5 ašių elektroninis vaizdo stabilizavimas padeda sukruti profesionalią, tolygią ir stabilią medžiagą.

Galima naudoti įvairius objektyvus, montuojamus ant RF apsodo

RF apsodo technologija

RF apsodas sudaro galimybę naudoti naujos konstrukcijos objektyvus, derinant dideles diafragmas, didelio optinio šviesos išsklaidymo galimybes ir pažangiausias veikimo galimybes sukuriami unikalūs objektyvai filmų kūrėjams ir fotografams. 12 kontaktų RF apsodas išplečia ryšio dažnio juostą tarp objektyvo ir fotoaparato, sukurdamas aukštesnio lygio automatinį fokusavimą, vaizdo stabilizavimą ir pritaikomą valdymą, tad RF objektyvai puikiai tinka vaizdo įrašams daryti.

Pritaikykite ir kurkite su EF-EOS R apsodo adapteriais

RF apsodas išlieka suderinamas su „Canon EF Cinema“ ir fotografijos objektyvais pasinaudojant įvairiais „Canon EF-EOS R“ apsodo adapteriais. Įrašydami vaizdą, sukurkite nepaprastai mažą lauko gylį skaisčiai apšviestoje aplinkoje, pasinaudodami „Canon“ įdedamo filtro apsodo adapteriu su kintamu ND.

Idealus VR partneris

Visiškai suderinamas su „Canon RF 5.2mm F2.8L Dual Fisheye“ objektyvu aparatas EOS R5 C yra puikus sprendimas kuriant įtraukų 180° VR turinį, nes turi 8K viso kadro jutiklį ir ilgos trukmės įrašymo funkciją. Šis „Canon“ siūlomas vieno objektyvo, fotoaparato ir darbo srauto sprendimas leidžia paprastai ir veiksmingai kurti ypač aiškų VR turinį.

Pažangus elektroninis vaizdo stabilizatorius

EOS R5 C turi tokią pačią modernią 5 ašių elektroninę vaizdo stabilizavimo sistemą kaip ir „Cinema EOS“ fotoaparatai, pavyzdžiui, „EOS C500 Mark II“, „EOS C300 Mark III“ ir „EOS C70“. Ši pažangi technologija veikia kartu su optine vaizdo stabilizavimo funkcija, įdiegta suderinamuose fotoaparatuose, todėl gaunamas stabilus ir tolygus vaizdas. Be to, elektroninė vaizdo stabilizavimo funkcija veikia naudojantis ir nestabilizuojamais objektyvais, pavyzdžiui, „Cinema“ fiksuoto nuotolio ir priartinančiais objektyvais.

Suderinama su anamorfiniais objektyvais

EOS R5 C palaiko anamorfinius objektyvus naudojant trečiosios šalies apsodo adapterius. EOS R5 C 2x, 1,8x ir 1,3x išskleidimo palaikymas per LCD ekraną ir HDMI jungtis atveria didesnes objektyvų palaikymo ir lankstumo galimybes kūrybiškai kinematografijai kurti.

REGISTRUOTIS DABAR

Užsiregistruokite pažymėdami, kad domitės „Canon EOS R5 C“

Pirmieji gaukite naujienas apie „Canon EOS R5 C“, pasiūlymus, patarimus ir vadovus, karščiausias naujienas ir pakvietimus į vietos renginius.