O1 header

Atėjome, pamatėme, permirkome

Penki dalykai, dėl kurių miesto banglentininkų istorija yra kultinė

Šniokščiančios upės, miesto banglentininkai, bebaimiai fotografai, beprotiška technologija ir kamerų rinkinių rojus; susipažinkite su naujausios „Ateikite ir pamatykite patys“ istorijos užkulisiais.

1. Eisbachas.

Kiekvieną sekundę dvidešimt tonų stingdančio vandens krenta virš permirkusio betono blokų, sukurdamos laukinę, nuolatinę bangą. Daugiau kaip šimtas banglentininkų iš viso miesto kasdien čia renkasi, kad pamirštų darbus ir parodytų įspūdingų judesių.

2. Stiebai, stiebai ir dar kartą stiebai.

Su jais viskas geriau. Per 3 dienas komanda panaudojo neįtikėtiną visiškai naujų fotografijos ir filmavimo metodų derinį, įskaitant specialiai šiam neįtikėtinam nuotykiui padarytus stiebus. Naudojome juos, kad perkeltume jus su jūsų mobiliuoju telefonu tiesiai į Miuncheno Eisbacho upės pakrantę. 180º stiebui naudojamas platus objektyvas, sumontuotas ant naujojo „Cinema EOS C300 Mark II“, o naudodami kitus stiebus jūs išties galite padaryti savo didelės spartos kadrus ir priartinti veiksmą, taip pajausdami „Canon“ fotoaparatus savo rankose.

„Canon EOS M10“ fotoaparatų stiebas

3. Mūsų banglentininkai. Vietos banglentininkai valdo šią upę.

Filmas nufilmuotas su trimis žinomiausiais banglentininkais: Tao, Karina ir Alexu. Jie yra tiesiog neįtikėtini, jiems niekas nebuvo per sunku, o jų įgūdžiai ir ištvermė ant bangų pribloškė mus visus.

4. Samo.

Mūsų profesionalus fotografas fotosesijos metu naudojo naująjį „Canon EOS-1D X Mark II“, kad tobulai įamžintų veiksmą, kai veiksmas vyko nuo sutemų iki nakties. Samo taip pat yra visiškas bebaimis. Po fotografavimo jis išties užlipo ant Tao lentos ir čiuožė ant bangos avėdamas guminiais batais.

Samo Vidic

5. Naktis

Naktį viskas atrodo šauniau. Žinoma, galėjome fotografuoti ir dieną, bet argi tai būtų iššūkis? Panaudojome gatvės žibintų apšvietimą, kad perteiktume miesto atmosferą, ir pripūtėme didelius, pripučiamus žibintus, sukurdami mėnulio efektą, kuris atskiria kiekvieną banglentininką nuo po jais šėlstančių bangų.