EOS R Adapters

EOS R adapteriai

Sujunkite savo EOS R sistemą su platesniu EF ir EF-S objektyvų pasauliu

Integruokite ir išplėskite

„EOS R“ sistemos adapteriai užtikrina visišką „Canon“ EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, todėl EOS fotoaparatą turintys „Canon EOS R“ sistemos savininkai galės panaudoti visus savo turimus objektyvus1.

Canon Adapters for EOS R
EOS R Compatibility with EF-S Lenses

Panaudokite savo EF-S objektyvus EOS R sistemoje

EF-S objektyvai yra sukurti APS-C jutiklio EOS DSLR fotoaparatams, bet naudojant adapterį jie tinka ir EOS R sistemos fotoaparatams. Fotoaparatas automatiškai sukurs apkirptus vaizdus, kurie atitiks mažesnį EF-S optikos vaizdo apskritimą.

„EOS R“ tinkantys objektyvai

Sužinokite, kokius objektyvus galite naudoti su EOS R adapteriais.

EOS R Compatible Lenses - EF Prime, EF-S, EF Zoom

Sukurtas ilgam

EOS R adapteriai yra pritaikyti intensyviam profesionaliam naudojimui – jų priekyje ir gale yra metaliniai tvirtinimo elementai. Taip pat jie apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite fotografuoti net nepalankiausiomis sąlygomis.

Canon EOS R Adapters - Professional build and quality

Sukurtas siekiant našumo

Jūsų objektyvai veiks taip pat, kaip ir su EOS DSLR fotoaparatais, todėl galite tikėtis to paties puikaus našumo ir aukštos kokybės.

Canon EOS R Adapters - Great Performance, High Quality.

Inžinerijos šedevras

„Canon“ inžinierių sukurti EOS R sistemos adapteriai užtikrina prie „EOS R“ prijungtų EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, kokybę ir našumą.

Canon EOS R Adapters - Compatible with EF and EF-S Lenses

EOS R adapteris Mount Adapter EF-EOS R

Su standartiniu Mount Adapter EF-EOS R EOS R adapteriu EF-S ir EF objektyvus galima be vargo naudoti ant EOS R fotoaparatų. Jau turintys EF-S ar EF optinių elementų kolekciją fotografai gali ramiai investuoti į EOS R sistemą, nes jų objektyvai ir toliau veiks taip, kaip turėtų veikti.

Canon EOS R Mount Adapter EF-EOS R Adapter - EF-S and EF Compatible

EOS R adapteris Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

Control Ring Mount Adapter EF-EOS R konvertuoja objektyvo apsodą kaip ir Mount Adapter EF-EOS R, bet papildomai turi objektyvo valdymo žiedą. Šis žiedas yra pritaikomas ir lengvai randamas, todėl galima apčiuopomis pakeisti įvairius parametrus neatitraukiant fotoaparato nuo veido.

Canon EOS R Control Ring Mount Adapter EF-EOS R Adapter Customisable and Manual Controls

Pritaikomos funkcijos

Per fotoaparato meniu galima užprogramuoti objektyvo valdymo žiedą ir pakoreguoti įvairius parametrus, pvz., diafragmos, išlaikymo, ISO jautrumo ir ekspozicijos kompensavimo.

Canon EOS R Lens Control Ring

Intuityvus jutiminis valdymas

Objektyvo valdymo žiedas lengvai randamas neatitraukus fotoaparato nuo veido. Švelnus spragtelėjimai leidžia pajausti trečdalį ar pusę padalos (sklandesnio veikimo pageidaujantys operatoriai juos gali pašalinti užsisakę specialią „Canon“ paslaugą).

Canon EOS R Adapter Tacticle Feedback

Įdedamo filtro tvirtinimo adapteris EF-EOS R

Įdedamo filtro tvirtinimo adapteris EF-EOS R perima tvirtinimo adapterio EF-EOS R savybes ir papildo jas galimybe naudoti įdedamus filtrus, todėl filtrų nereikia montuoti objektyvo priekyje – tai ypač naudinga plačiakampiams objektyvams su dideliu priekiniu objektyvo elementu. Jį galima naudoti su kintamu neutralaus tankio (V-ND) filtru2 arba žiediniu poliarizuojančiu (C-PL) filtru, o norint fotografuoti be filtro efektų galima rinktis ir skaidrų (CL) filtrą.

Canon EOS R Drop-In Mount Adapter

Adapteris V-ND: kintamas neutralaus tankio filtras

Neutralaus tankio filtrai padeda kontroliuoti į fotoaparatą patenkančios šviesos kiekį – tai naudinga operatoriams, kurie nori filmuoti su plačia diafragma ar ilgu išlaikymu ryškioje šviesoje. Jį naudodami kraštovaizdžio fotografai gali naudoti ilgesnį išlaikymą judesiui danguje ir vandenyje sulieti2.

Canon EOS R Adapteer Variable-ND Filter Drop-In

Adapteris C-PL: žiedinis poliarizuojantis filtras

Poliarizuojantys filtrai išsprendžia problemas su spindesiu ir migla ir sumažina nuo stiklo paviršių atsispindinčios šviesos kiekį. Be to, filtrai sustiprina spalvų sotį ir įspūdį spalvingose scenose.

Canon EOS R Adapteer Circular Polarising Filter Drop-In

Adapterių priedai

Išbandykite EOS R sistemą

Trimis dešimtmečiais nuolatinių EOS naujovių pagrįstos EOS R sistemos pagrindas – pažangus objektyvo apsodas, suteikiantis daugiau kūrybinių galimybių ir dar daugiau intuityvių būdų kiekvienai akimirkai įamžinti.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Discover Canon EOS R

Profesionalų rankose

„EOS R“ iškart sulaukė įvairių profesionalių fotografų ir operatorių palankumo. Atraskite, kaip jie panaudojo jį įvairiausiais būdais kurdami seniau neįmanomas nuotraukas ir filmus.

Žiūrėti visus straipsnius

Jus taip pat gali dominti...

1 Išsamesnės informacijos ieškokite techniniuose duomenyse.
2 Kai balta vientisa linija ant reguliavimo ratuko nebematoma (ND250 ir daugiau), gali atsirasti melsvas atspalvis arba netaisyklingas tankis