PIXMA Photo Printers
alt text goes here

PIXMA
Fotografijų spausdintuvai

Pasakokite savo istorijas naudodamiesi „Canon“ namams skirtais fotografijų spausdintuvais.

Kūrybiškas, paprastas ir palaikantis ryšį

Stilingi, kompaktiški „Wi-Fi“ nuotraukų spausdintuvai, kurie tobulai tilps namuose ir kaskart išspausdins stulbinamai kokybiškas nuotraukas.

Naujausi spausdintuvai

Rašalas ir popierius

Įsivaizduokite, ką galite sukurti

Dabar laikas daryti daugiau, ne tik spausdinti. Nustebinkite save ir kitus dėl to, ką galite sukurti naudodami „Canon PIXMA“ spausdintuvą.

Sužinokite daugiau

OPP_960x960

Išmanusis prijungimas

Atraskite įvairias ryšio ir nuotraukų spausdinimo galimybes, kuriomis galėsite pasinaudoti prijungdami PIXMA spausdintuvą savo namų biure.

Sužinokite daugiau

See how to print from popular apps

Pažiūrėkite, kaip spausdinti naudojantis populiariomis programėlėmis

Žiūrėti vaizdo įrašą

Spausdinimas belaidžiu būdu

Lengvai spausdinkite savo istorijas, naudodamiesi programėle „Canon PRINT“. Atsisiųskite nemokamai ir galėsite spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti kaip tik norėsite, naudodamiesi paprastu „Wi-Fi“ ryšiu su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais.

Sužinokite daugiau

Print all your stories with ease using the Canon PRINT app.

Spartus „Bluetooth®“ ryšys

Naudodami PIXMA spausdintuvą, galėsite išmaniajame įrenginyje gauti pranešimus apie jo būseną ir techninę priežiūrą, kai jį prijungsite per „Bluetooth®“*.

PIXMA printers let you quickly printer status updates and maintenance messages on your smart device.

Kūrybiškas spausdinimas

Naudodami „Canon“ interneto svetainę „Creative Park“, visi gali spausdinti ir kurti asmeninius sveikinimo atvirukus, kalendorius ir begalę kitų linksmų su fotografijomis susijusių ir trimačių popierinių daiktų. Naudokite originalų „Canon“ rašalą ir mėgaukitės išskirtine prieiga prie CREATIVE PARK PREMIUM turinio.

Sužinokite daugiau

Using Canon’s online Creative Park

Spausdinkite iš debesijos serverių

Naudodami „PIXMA Cloud“ saitą, galite vos per kelias sekundes išspausdinti nuotraukas ir dokumentus iš socialinių tinklų ir debesijos serverių, pvz., „Facebook“, „Dropbox“, „Google Drive“ ir „Instagram“. Juos pasieksite tiesiai per spausdintuvo ekraną arba programėlę „Canon PRINT“. Be to, tiesiai į debesijos serverius galėsite įkelti ir nuskaitytus PDF ir JPEG failus**.

PIXMA Cloud link lets you print photos and documents in seconds from social media and cloud storage.

Kiti PIXMA modeliai

Explore our range of Home Office printers and All-In-Ones to find the best solution for you.

Darbas iš namų

Susipažinkite su mūsų namų biuro spausdintuvais ir daugiafunkciais įrenginiais, kad rastumėte sau tinkamiausią sprendimą.

PERŽIŪRĖTI VISĄ ASORTIMENTĄ

Palaikymas

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

*Su „Bluetooth®“ technologija (spausdinti ir nuskaityti per „Bluetooth“ galima tik naudojant „Android“ įrenginius). „Bluetooth“ ryšiu veikiančios funkcijos ir „Canon PRINT Inkjet“ / „SELPHY“ gali veikti ne visuose „Android“ išmaniuosiuose telefonuose. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.

**Nuskaitymas į debesijos serverį įmanomas tik naudojant originalų „Canon“ rašalą.