A child sat at a table with a parent creating colourful papercrafts using a Canon printer.

SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

Lavinkite ir linksminkite savo vaikus su „Creative Park“ rankdarbiais

Nesvarbu, ar už lango lyja ir reikia kažkuo užimti vaikus, ar tiesiog esate per ilgai užstrigę namuose ir norite, kad vaikams būtų įdomu ir būtų lavinami jų jauni protai – visada gali padėti popieriniai rankdarbiai! Tai smagus užsiėmimas visai šeimai, be to, jis gali išties padėti sutelkti dėmesį ir surikiuoti mintis. „Canon“ svetainė „Creative Park“ – tai nemokamas įvairiapusis šaltinis, kuriame kiekvienas, turintis „Canon“ spausdintuvą, gali atsisiųsti šimtus įdomių popierinių rankdarbių projektų. Ypač daug įdomių variantų yra skiltyje Family Fun Time (Laikas šeimos linksmybėms), kurioje rasite žaidimų, atlygio lentelių, galvosūkių, pagalbinių matematikos priemonių, daugiakalbių raidynų ir dar begalę visko! Tad junkite spausdintuvą ir imkitės veiklos!

Jums reikės:

  • Spausdintuvas – sužinokite, kuris spausdintuvas labiausiai tiktų jums.
  • Popierius
  • Žirklės, rankdarbių peilis
  • Pieštukiniai klijai ir medienos klijai
  • Pailga arba trikampė liniuotė
  • Pieštukas
  • Daiktas smailu galu
  • Dantų krapštukas
  • Pincetas

Stalo žaidimai

A colourful, customisable printed board game, with papercrafted characters on a tabletop.
Tegu vaikai pasineria į fantazijų pasaulį žaisdami šį nuotykių stalo žaidimą, kurį jūs pritaikysite savo klausimais ir užduotimis.

Visi mėgsta stalo žaidimus, o „Sugoroku“ suteikia galimybę susikurti tokį žaidimą patiems. Tai stalo žaidimų nuotykis, kuriame net aštuoni gyvūnai gali leistis į nuotykius per įvairiausias buveines, kad rastų pabaigoje jų laukiančią lobių skrynią. Daugybėje tuščių vietų tėvai (arba vaikai) gali sukurti išskirtinius etapus ir instrukcijas, kad žaidimas būtų išties asmeniškas ir unikalus. Kodėl gi nepridėjus viktorinos klausimų arba matematinių galvosūkių, kad savo vaikų žaidimus papildytumėte mokomaisiais elementais?

Rankdarbių patarimas: žaidimą galite išspausdinti ant įprasto popieriaus arba naudoti patvaresnį matinį fotopopierių.

Lėlių gamyba

Paper fortune tellers puppets that resemble fictional characters.
Šios galvosūkių ir mįslingų pranešimų turinčios burtų pasakų lėlės sužadins jūsų vaikų vaizduotę.

Pasakų gerbėjams tikrai patiks šis popierinių lėlių trejetas, vaizduojantis Raudonkepuraitę, jos Močiutę ir Didelį blogą vilką. Kai vadovaudamiesi paprastomis instrukcijomis iškirpsite ir išlankstysite šias lėles, jas galėsite papildyti klausimais, mįslėmis ir pokštais.

Rankdarbių patarimas: tegul vaikas naudojasi pincetu mažoms dalims paimti ir pritvirtinti – taip ne tik pavyks sukurti dailesnį rezultatą, bet ir stiprės jo smulkiosios motorikos įgūdžiai.

Vaivorykštės spalvų vėjo malūnėlis

A papercraft colourful windmill.
Išbandykite paprastas konstrukcijas, pvz., šį vaivorykštės spalvų vėjo malūnėlį, kad jūsų vaikai linksmai leistų laiką.

„Creative Park“ popieriniai rankdarbiai gali būti ne tik labai smagūs, bet ir padėti interaktyviai dalytis žiniomis su savo vaiku. Pavyzdžiui, šis vaivorykštės spalvų vėjo malūnėlis skirtas ne tik žaisti su vėju, bet ir gali būti naudojamas paaiškinti, kaip veikia vėjo jėga ir kokie yra pagrindiniai energijos perdavimo principai.

Rankdarbių patarimas: prieš klijuodami, būtinai sulenkite per lenkimo linijas ir įlenkite visas svarbias vietas.

Lygintuvu užklijuojamos plėvelės

A white t-shirt with cacti iron on transfers (left). Two pages of different cacti images to be used as iron on transfers (right).
Atraskite savyje slypinčią mados ikoną ir atskleiskite savo kūrybiškumą ant marškinėlių, rankinių ir bet kur kitur!

„Creative Park“ užlyginamų plėvelių serijoje, kurioje yra gyvūnų, augalų, piktogramų ir kt., meno ir mados mylėtojai gali pasisemti įkvėpimo savo marškinėliams ir rankinėms. Jei nerandate nieko pagal savo skonį, susikurkite kažką visiškai originalaus patys! Tiesiog sukurkite paveikslėlį, išspausdinkite jį ant „Canon“ šviesiems arba tamsiems audiniams skirtos lygintuvu klijuojamos laikmenos ir užlyginkite ant medžiaginio savo pasirinkto aksesuaro.

Rankdarbių patarimas: prieš leisdami pinigus naujiems audiniams, pirmiau pabandykite atnaujinti seną rūbą.

Nuostabios dėžutės

Papercraft boxes folded to resemble sweet treats.
Išsilaisvinkite iš rėmų su spalvingomis „Creative Park“ dėžutėmis savo brangenybėms saugiai ir patikimai laikyti.

Nuo gardėsių iki papuošalų – šiose gudriose saugojimo dėžutėse galėsite laikyti bet ką, o jų dizainą galite rinktis iš įvairiausių modelių, pvz., keksiukų, ledų, vaisių ar net automobilių. Kai vaikai pasigamins ir užpildys savo dėžutes, pasiūlykite jas padovanoti kokiam nors ypatingam žmogui arba tiesiog pasilikti pasidžiaugti patiems.

Rankdarbių patarimas: linijoms brėžti naudokite nerašantį tušinuką, trafaretų įrankį ar kitą aštrų daiktą ir liniuotę, kad lenkimai būtų aštresni ir dailesni.

Raminantis spalvinimas

A printed colouring in page showing spot the difference.
Spalvinimas padeda sužadinti vaizduotę ir sutelkti dėmesį. O skirtumų paieškos žaidimai padeda smagiai leisti laiką.

Spalvinimas yra vienas iš labiausiai raminančių ir kūrybiškų užsiėmimų vaikams. Spalvinant dėmesys suteikiamas į dabartį ir nutildomos nerimastingos ar įtampą keliančios mintys. Svetainėje „Creative Park“ rasite ne tik gausybę gražių spalvinimo lapų – įskaitant šį dinozaurą mažesniems vaikams, bet ir įdomią bei įvairią skirtumų paieškos, labirintų ir taškų sujungimo užduočių kolekciją, kad jūsų vaikai būtų užsiėmę ir lavintų dėmesingą įsisąmoninimą.

Rankdarbių patarimas: eikite į „Creative Park“ skyrių „Play“ (Žaidimai), kuris yra „Educational“ (Švietimo) srityje, ir rasite didelį spaudinių pasirinkimą.

Autorė: Natalie Denton

Susiję straipsniai
Create a papercraft safari

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sukurkite popierinį safarį

Pasinaudokite „Canon Creative Park“ ir išsispausdinkite užsiėmimą šeimai gyvūnų tema – pasisemkite įkvėpimo iš gamtos.

Print family life story

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Išspausdinkite savo šeimos gyvenimo istoriją

Išspausdinkite brangius savo šeimos momentus ir kurkite su jais rankdarbius.

Create your own family treasure hunt

KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

Sukurkite savo šeimai lobio paieškos nuotykį

Sužinokite, kaip naudodamiesi PIXMA spausdintuvu ir vaizduote galite sukurti jaudinantį nuotykį.

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Susiję gaminiai

Rekomenduojamos programėlės

Susiję straipsniai

Skiltis „Pasisemkite įkvėpimo“ – tai pagrindinis naudingų fotografijos patarimų, vadovų pirkėjams ir įdomių pokalbių šaltinis, kuriame yra visko, ko reikia norint rasti geriausią fotoaparatą ar spausdintuvą ir įgyvendinti savo naują kūrybinę idėją.

Atgal į visus patarimus ir metodus