KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

6 būdai kūrybiškai panaudoti PIXMA spausdintuvą

Suteikite energijos savo namams, stiliui ir įrenginiams, pasinaudodami šiomis spausdinimo ir popierinių rankdarbių idėjomis šeimai.
Džiaugsmai, naudojant spausdintuvą, visiems

Manote, kad šeimos spausdintuvas skirtas tik dokumentams ir nuotraukoms? Manykite iš naujo. Jūsų „Canon PIXMA“ spausdintuvas atgaivins visą kūrybinių idėjų pasaulį – nuo naminių receptų knygų ir šaunių dizainų jūsų įrenginiams iki individualizuotų drabužių ir šiurpių Helovino dekoracijų.

Menininkė ir popieriaus rankdarbių meistrė Aimee Graham, rengianti popierinių gėlių ir origami dirbtuves, mano, kad spaudiniai turi neribotų galimybių. „Popieriniai gaminiai yra tai, su kuo aš dirbu daugelį metų, kurie suteikia man kūrybinę platformą, leidžiančią ką nors sukurti iš nieko“, – sako ji. „Kadangi jie tokie universalūs, galima juos naudoti dvimačiu ir trimačiu būdu – galimybės neribotos. Žmonėms, kurie galbūt nėra tokie kūrybingi, gali atrodyti sunku sukurti ką nors iš nieko. Spausdinimo aspektas leidžia turėti tam tikrą pagrindą, nuo kurio galima atsispirti.“

Aimee taip pat mano, kad spausdinimas ir rankdarbiai padeda atskleisti visų mūsų kūrybiškumą – tai puikus būdas suburti šeimas. „Mes visi savyje turime kūrybiškumo, nes kiekvienas yra kūrybingas būdamas vaikas“, – sako ji. „Kūrybiškumas pasimeta gyvenimo sūkuryje ir suaugusiųjų reikaluose, todėl kūrybiškumas grąžina džiaugsmą ir pusiausvyrą. Manau, kad tai išties svarbu šeimoms, nes tai juos visus sujungia. Kūryba suartina tėvus su savo vaikais, bet taip pat sujungia suaugusiuosius su savo vidiniu vaiku, o tai yra nuostabu.“

Minėdami tarptautinę spaudinių dieną 2021 m. spalio 20 d., pateikiame įdomiausių kūrybinių dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami PIXMA spausdintuvą, sąrašą.

1. Rafinuoti rankdarbiai iš popieriaus

Nedidelis medinis rėmas, kuriame yra trys spalvingi trimačiai drugeliai, pagaminti iš popieriaus, pastatytas ant medinio stovo šalia „Canon PIXMA“ spausdintuvo.

„Nesvarbu, ką kuriate, – svarbu, kad kuriate“, – sako Aimee Graham, menininkė, sukūrusi šį dailų rėmelį su drugeliais. Aimee pradėjo kurti rankdarbius gyvendama Japonijoje, o dabar naudoja meno formą kaip būdą pagerinti savo psichinę sveikatą, kartu su meditacija ir joga.

Aimee, kuri rengia mokomąją medžiagą tinkle „Instagram“, spausdintuvu „Canon PIXMA TS5350a Series“ sukūrė trimatę drugelių pavidalo dekoraciją. Ji tiki, kad savo namų papuošimų spausdinimas gali veikti raminamai. „Manau, kad rankdarbių iš popieriaus kūrimas yra dar vienas būdas sukurti sau sveiką gyvenimo būdą“, – sako ji. „Kai kurie žmonės medituoja, kiti – užsiima joga. Praktikuoju abu šiuos dalykus, bet taip pat išnaudoju savo kūrybiškumą, kuris man padeda išlaikyti gerą psichinę sveikatą.“

Kurdama drugelių pavidalo dizainą stikliniam gaubtui, Aimee atsisiuntė ir atsispausdino trimačius sieninius lipdukus„Canon Creative Park“. Nemokamoje naudotis svetainėje taip pat yra daug kitų mielų vabzdžių, iš kurių galima rinktis, įskaitant boružes, vabalus ir laumžirgius, kuriuos galite atspausdinti, išpjauti, sulankstyti, klijuoti ir surinkti į trimačius žaislus ir papuošalus.

Kurdama savo elegantišką rėmelį su drugeliais, Aimee atspausdino kontūrų šablonus, kuriuos ji rado internete, tada akvarelėmis ir rašikliu nupiešė sparnus – įkvėpimo ji pasisėmė iš „Creative Park“ lipdukų. Pasak jos, daugiausia gyvybės šiems projektams įkvėpė spalvinimas.

„Galite naudoti bet kokius dažymo įrankius – akvarelę, markerius, pieštukus – tai tikrai nesvarbu, nes galite juos naudoti kartu arba įvairiais būdais. Smagiausia dalis – spalvų suteikimas.“

2. Pradėkite žaidimus

Dvi mergaitės rodo savo popierinius rankdarbius futbolo tema.

Atraskite popierinius rankų darbo žaidimus šeimai, kuriuos bus smagu ne tik kurti, bet ir žaisti – pasiekimo jausmui pabaigus savo popierinį rankdarbį gali prilygti tik smagumas su juo žaisti.

Savo rankomis kurti žaidimai, kuriuos galima kartu kurti ir žaisti, yra tiesiog puikus pramogų šaltinis, o su „Canon Creative Park“ tai galima padaryti paprastai ir nebrangiai.

Tinklaraštininkė Fariba Soetan ir jos šeima savo namus pavertė sporto pasauliu. „Pasirinkome krepšinio ir futbolo žaidimus iš dalies todėl, kad jie atrodė išties smagiai, bet taip pat dėl to, kad jų sudėtingumo lygis buvo tinkamas pirmam bandymui – kad suprastume, kaip juos reikia surinkti.“

Naudodami programėlę „Creative Park“ arba atsisiųsdami iš „Creative Park“ svetainės kompiuteryje galite pasirinkti mėgstamą dizainą ir atspausdinti savo namų spausdintuvu, o jau tada pradėti didįjį konstravimo darbą.

Jūsų kūrybinei komandai tereikės žirklių, klijų, liniuotės lenkimams ir seno šratinuko bei žaidimo instrukcijų. Tada pradėkite ir tiesiog sekite nurodytomis kirpimo, lenkimo linijomis ir klijavimo taškais.

3. Namų dekoras

Vyras, kabantis rankų darbo trimatį pakabinamą žaislą-dinozaurą nuo vaikų kambario lubų.

„Norėjau kurti smagius, individualius ir tvarius gaminius, kuriais žmonės galėtų pasipuošti patys arba papuošti savo namus. „Norėčiau padėti ir kitiems žmonėms išlaisvinti savo kūrybiškumą“, – sako Aimee.

Suteikite namams naujos išvaizdos sukurdami savo pačių interjero dekoracijų PIXMA spausdintuvu. „Creative Park“ svetainėje rasite nebrangių priedų jūsų gyvenamosioms patalpoms ir vaikų miegamiesiems pagražinti.

„Aš naudoju savo popieriaus gaminius dekoratyviniais tikslais, nesvarbu, ar tai būtų namuose ar ant kūno, papuošalams, sienų ar stalo dekoracijoms gaminti“, – sako Aimee.

Tiesiog „Creative Park“ svetainėje ar programėlėje pasirinkite skiltį „Home and Living“, kad galėtumėte pasirinkti, atsisiųsti ir atspausdinti norimą šabloną, Nuo pakabinamų žaislų vaikų kambariui iki trimačių sieninių lipdukų, gimtadienio vėliavėlių, sieninių skulptūrų ir plytelių lipdukų – visiškai atgaivinkite savo namus.

4. Išspausdinkite nuosavą receptų knygą

Vyras ir berniukas sėdi aplink virtuvės stalą, kuriame yra spausdintuvas ir didelė naminė receptų knyga, apsupta atspausdintų maisto nuotraukų.

Išlaisvinkite savyje tūnantį garsųjį virėją, atsispausdindami savo receptus ir sukurdami receptų knygą. Niekada nepamiršite, kaip vėl pasigaminti mėgstamą komfortinį maistą, taip pat turėsite neįtikėtinų patiekalų, kuriuos galėsite perduoti savo draugams ir šeimos nariams, kolekciją.

Ar turite šeimos receptų kolekciją, kuriuos norėtumėte perkelti į dailią knygą? Perduokite savo mėgstamas patiekalų idėjas namuose atspausdintoje receptų knygoje – pridėkite ir vaizdų, jei jums taip pat patinka fotografuoti maistą.

Londone įsikūrusi maisto ir gėrimų fotografė Natasha Alipour-Faridani pateikia savo svarbiausius patarimus, padėsiančius sukurti receptų knygą su nuotraukomis naudojant „Canon PIXMA TS3350 Series“ ir programėlę „Canon Easy-PhotoPrint Editor“, kurioje rasite kūrybiškų receptų knygų maketų.

„Norėjau receptų, kurių spalvos būtų ryškios“, – sako Natasha. „Jei maistui trūksta gyvumo, puikus pasirinkimas – fotografuoti iš viršaus. Visada pasirūpinu, kad kas nors išeitų už kadro ribų – tai gali būti tiesiog lėkštės kraštas, bet tai leidžia sustiprinti besitęsiančios scenos idėją.“

Nesvarbu, ar tai bus šeimos paveldas, dovana gurmanui ar iškarpų albumo stiliaus dienoraštis apie maistą, kuriuo mėgaujatės kelionėse, sukursite tikrai unikalią knygą.

5. Šventinės linksmybės

Virš stalo, apkabinto Helovino dekoracijomis, kabo ženklas „Linksmo Helovino“.

„Tinkluose „Pinterest“, „YouTube“, „Instagram“, „TikTok“ yra tiek daug žmonių, kuriuos galima stebėti – visa tai rasite visur“, – sako Aimee. „Yra tiek daug vietų, kuriose galite pasisemti įkvėpimo pradėti kurti jau dabar.“

„Man kyla išties didelių sezoninių popierinių rankdarbių idėjų ir jos visos savyje turi nostalgijos jausmo“, – sako Aimee apie įdomias idėjas rengiant tokius renginius kaip gimtadieniai, vestuvės, Velykos, Helovinas ir Kalėdos. Žmonės visada reaguoja į nostalgiškus dalykus, o šventiniai metų laikai yra tikrai svarbūs, ypač po šių poros metų, kuriuos išgyvenome. Jie suartina žmones.“

Atspausdinkite savo šiurpų plakatą, popierinį moliūgo žibintą, Helovino kortelių ir raganų kaukių, naudodamiesi „Creative Park“ programėle ar svetaine. Šiame vadove apie spausdinamus Helovino rankdarbius netgi parodome, kaip pasigaminti savo Helovino nagų raštus naudojant mūsų spausdinamus nagų lipdukus su vaiduokliškais dizainais. Taip pat galite pabandyti pasigaminti popierinius stalo papuošimus ar Helovino vainikus, kad tikrai įsijaustumėte į šiurpią šventės dvasią.

Norėdami rasti daugiau popierinių rankdarbių idėjų, stebėkite mus tinkle „Pinterest“ ir pasidalykite savo kūriniais socialinėje medijoje naudodami grotažymę #MadeWithPIXMA.Autorė: Lorna Dockerill

Susiję gaminiai

Susiję straipsniai

 • SPAUSDINIMAS

  Geriausi spausdintuvai rankdarbiams

  Nuo šeimos projektų iki profesionaliai apipavidalintų spaudinių – „Canon“ turi jums tobulai tinkantį spausdintuvą.

 • SPAUSDINIMAS IR RANKDARBIAI

  Meniški popieriniai rankdarbiai

  Menininką Zack McLaughlin įkvėpė „Canon Creative Park“ tulžio šablonas.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Spausdinti sąrašus, planus ir tikslus

  Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami „Canon PIXMA“ spausdintuvą, kuris padės laikytis tvarkos ir gyventi sąmoningai ištisus metus.

 • KŪRYBIŠKAS SPAUSDINIMAS

  Saulės sistemos kūrimas

  Skirkite laiko atkurti ryšius, mokytis ir žaisti su kosmoso tematikos popieriniais rankdarbiais iš „Creative Park“ kolekcijos.