Which is the best EOS System for me?

Kuri EOS sistema man tiks labiausiai?

Kiekvienas EOS serijos keičiamas DSLR objektyvas turi gausybę funkcijų ir privalumų, kad fotografuodami ar filmuodami turėtumėte kuo daugiau galimybių.

EOS filosofija

EOS gaminių grupė sukurta siekiant padėti kurti kuo geresnes nuotraukas ir filmus. Kiekviena sistema turi išskirtinių technologinių ir dizaino skirtumų, fotoaparatų korpusai yra DSLR ir beveidrodinio tipo, taip pat su APS-C ir viso kadro jutikliais. Ir nesvarbu, ar dar tik pradedate mokytis fotografijos ir jums reikia fotoaparato, su kuriuo galėsite žengti į naują savo kūrybos etapą, ar esate patyręs profesionalas, ieškantis universalaus įrankio, kuris puikiai veiktų kiekvienoje situacijoje, – EOS fotoaparatas taps puikia priemone kūrybinėms idėjoms atskleisti.

Which EOS System Should You Choose?

Kurią EOS sistemą pasirinkti?

Profesionalus fotografas Richard Walch apžvelgia įvairias EOS sistemas, kad padėtų apsispręsti, kurį fotoaparatą su keičiamais objektyvais jums pasirinkti.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Mažas bet galingas: EOS M asortimentas

Maži ir lengvi EOS M serijos gaminiai užtikrina DSLR kokybę su įvairiais keičiamais EF-M objektyvais. Šie fotoaparatai puikiai tinka itin kūrybiškam kasdienių akimirkų fiksavimui.

Susipažinkite su asortimentu

Small but powerful: the EOS M range

Universalumas visiems: APS-C EOS DSLR fotoaparatai

APS-C DSLR fotoaparatai – tai tradicinis fotografavimas su didesniu korpusu, keičiamais objektyvais ir optiniu vaizdo ieškikliu, kad tiesiai per objektyvą tiksliai matytumėte tai, ką fotografuojate.

Susipažinkite su entuziastams skirtu asortimentu

Versatility for all: APS-C EOS DSLRs

Nauja EOS era: EOS R pranašumas

Ši viso kadro beveidrodinio fotoaparato sistema yra sukurta pažangaus EOS R objektyvo apsodo pagrindu, todėl gali greičiau fokusuoti, užtikrina geresnę vaizdo kokybę ir šviesesnius objektyvus. Be to, ją galima naudoti su esamomis EOS sistemomis.

Sužinokite daugiau

A new era of EOS: the EOS R advantage

Išskirtinis kūrybiškumas: viso kadro EOS DSLR

Tradiciniam ir patvariam naudojimui, bet su optiniu vaizdo ieškikliu, kad būtų galima žiūrėti per objektyvą, – EOS DSLR fotoaparatų serijoje rasite vienus iš galingiausių „Canon“ fotoaparatų pažengusiems fotografijos entuziastams ir profesionalams.

Susipažinkite su asortimentu

Ultimate creativity: the Full-Frame EOS DSLR

„Canon“ objektyvų asortimentas

„Canon“ siūlo platų objektyvų, kuriuos galima naudoti su APS-C ir viso kadro fotoaparatais, pasirinkimą. Nuo specialių fiksuoto židinio nuotolio iki universaliųjų artinančių objektyvų – visi jie suteiks daug galimybių kurti ir pažvelgti į objektą kitu kampu.

RF objektyvai Serija EF L EF-S EF-M

Peržiūrėti visus objektyvus

The Canon lens range

Kaip EOS grupės gaminiai veikia kartu

EOS DSLR ir EF bei EF-S objektyvų grupė yra sukurta siekiant suderinamumo, kad naudotojai galėtų ramiai įsigyti naują EOS fotoaparatą žinodami, kad jam ir toliau tiks ir tinkamai veiks jau turimi objektyvai.

EOS R sistemos objektyvų suderinamumas

Viso kadro EOS R sistemai galima naudoti ne tik jos objektyvus, bet ir EF bei EF-S objektyvus, pritaikius objektyvo apsodo adapterius.

  • EOS R fotoaparatams tinka visi RF objektyvai
  • EOS R fotoaparatams tinka visi EF objektyvai su adapteriu
  • EOS R fotoaparatams tinka visi EF-S objektyvai su adapteriu

Susipažinkite su EOS R sistema

EOS R System lens compatibility

Viso kadro EOS DSLR fotoaparatų suderinamumas

„Canon“ viso kadro DSLR fotoaparatams tinka viso kadro EF objektyvai. Nuo ypač plataus kampo iki superteleobjektyvų, taip pat optiniai elementai su pakreipimo ir paslinkimo perspektyvos valdymu ir ypač plačiomis diafragmomis.

  • EOS viso kadro DSLR fotoaparatams tinka visi EF objektyvai

Susipažinkite su EOS DSLR

Full-Frame EOS DSLR compatibility

EOS APS-C suderinamumas

Standartinio dydžio APS-C jutiklio pagrindu sukurtiems DSLR fotoaparatams galima naudoti EF-S ir viso kadro EF optinius elementus, todėl fotografai turi milžinišką pasirinkimą. Naudojant EF objektyvus, gaunamas didesnis teleobjektyvo apkirpimas, palyginti su tuo pačiu objektyvu ant viso kadro EOS, todėl jie ypač tinka sporto ir laukinės gamtos fotografijai.

  • EOS APS-C DSLR fotoaparatams tinka visi EF objektyvai
  • EOS APS-C DSLR fotoaparatams tinka visi EF S objektyvai

Susipažinkite su DSLR fotoaparatais pradedantiesiems

Susipažinkite su DSLR fotoaparatais entuziastams

EOS APS-C compatibility

EOS M suderinamumas

„Canon“ beveidrodiniai APS-C fotoaparatai turi savo kompaktiškų ir patogių nešiotis EF-M objektyvų seriją, bet su objektyvo apsodo adapteriu jiems galima naudoti ir EF bei EF-S objektyvus. Taigi, kitą EOS sistemą įsigiję fotografai gali turėti ir kompaktišką beveidrodinį fotoaparatą.

  • EOS M beveidrodiniams fotoaparatams tinka visi EF-M objektyvai
  • EOS M beveidrodiniams fotoaparatams tinka visi EF objektyvai su adapteriu
  • EOS M beveidrodiniams fotoaparatams tinka visi EF-S objektyvai su adapteriu

Susipažinkite su EOS M beveidrodiniais fotoaparatais

EOS M compatibility

Jus taip pat gali dominti