EF į RF adapteris

Canon APSODO ADAPTERIS „EF-EOS R 0.71x“

EF į RF adapterį galima naudoti su įvairiausiais „Canon“ EF objektyvais ir kamera EOS C70.

Techniniai duomenys

 • didinimas

  0,71 k.

 • Kompaktiškas

  77,2 x 76,6 x 20,7 mm Apie

 • Lengvas

  200 g

Canon Camera

ADAPT

Pritaikykite EF objektyvus RF „Super 35mm“ sistemai

APSODO ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x yra EF į RF adapteris, kurį galima naudoti su įvairiais viso kadro „Canon EF“ objektyvais ir kamera EOS C70.
Canon Camera

FRAME

Viso kadro vaizdo kampo išlaikymas

Naudojamas su viso kadro objektyvais ant EOS C70 kameros „Super 35mm“ jutiklio, adapteris suteikia tą patį vaizdo kampą, 0,71 k. adaptuodamas židinio nuotolį iš viso kadro į „Super 35mm“ formatą.
Canon Camera

ŠVIESUMAS

Viena padala šviesiau

Sumažindamas objektyvo židinio nuotolį, APSODO ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x sustiprina šviesos perdavimą ir taip padidina objektyvo f/padalos vertę. Pavyzdžiui, F2.8 objektyvas tampa apytiksliai F2.0 objektyvu, kad būtų galima filmuoti prietemoje, o įraše būtų mažiau vaizdo triukšmo.
Canon Camera

JUNGTIS

Geriausias objektyvo ir korpuso ryšys

Palaikomas visavertis EF objektyvų ir kameros korpuso ryšys ir „Dual Pixel CMOS AF“1, taip pat periferinis apšvietimas ir spalvų iškraipymo korekcija. Adapteris taip pat perduoda iš objektyvo gaunamą informaciją, kuri parodoma ekrane (palaikoma F vertės, židinio nuotolio ir objektyvo metaduomenys).
Canon Camera

Konstrukcija be kompromisų

Patikimumui ir patvarumui skirtos fiksavimo plokštelės laiko adapterį prie korpuso keturiais varžtais. Ramiai filmuokite net naudodami didelius ir sunkius objektyvus.

Canon Camera

Užsisakykite jau dabar

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

ĮVYKIAI

„Canon Vision“

2020 m. rugsėjo 24 d. 14:00 CEST prisijunkite ir stebėkite naujos kino kameros bei kitų naujienų pristatymą.

Canon Camera
EOS C70, kas yra viduje?

Dėžės turinys

 • APSODO ADAPTERIS EF-EOS R 0.71x

 • 2 vnt. fiksavimo plokštelių ir 4 vnt. varžtų

VISIŠKAI SUDERINAMI OBJEKTYVAI

Nuo 2020 m. liepos mėn. šie „Canon EF“ objektyvai yra visiškai suderinami su tvirtinimo adapteriu „EF-EOS R 0.71x“. Su šiais objektyvais galima vykdyti visas optines korekcijas, automatinį fokusavimą, metaduomenys yra suderinami su „EOS C70“.

Susiję gaminiai

Kiti RF apsodo adapteriai

Jus taip pat gali dominti

 1. Išskyrus nurodytus atvejus, visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais. Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.